تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : fardis
حوزه : شهری
شماره : 20803
تاریخ : ۷ آذر, ۱۴۰۱ :: ۱۹:۱۹
مدیرکل بازرسی استان البرز: مدیران بسیجی وار تلاش کنند تا عقب افتادگی‌ها جبران شود مدیرکل بازرسی استان البرز گفت: مدیران بسیجی وار تلاش کنند تا عقب افتادگی‌ها جبران شود.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، احمد علی‌آبادی فراهانی در جلسه شورای اداری شهرستان فردیس که امروز _دوشنبه هفتم آذرماه_ در سالن ایثار منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: فردیس شهرستانی پر چالش و دارای محدودیت است، حوزه‌های قضائی در این شهرستان بسیار هماهنگ و منسجم به وظایف خود عمل می‌کنند که این مهم شایسته تقدیر است. وی در ادامه افزود: ادارات مباحث خود را به طور مستقیم با اداره کل بازرسی مکاتبه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد. مدیرکل بازرسی استان البرز با اشاره به اینکه وجود نماینده راه و شهرستان در شهرستان فردیس ضروری است، گفت: پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام خواهیم داد.

مردم از عملکرد حوزه‌های اجرایی و اداری ناراضی هستند

وی پاس‌کاری ادارات باهم را یک ضعف جدی اعلام کرد و گفت: نباید بگذاریم جوانانمان جذب دشمنان شوند؛ مردم از حوزه اداری و اجرایی ناراضی هستند، لازم است اصلاح ساختار در ارگان‌ها انجام شود. علی آبادی فراهانی با بیان اینکه رعایت حقوق عامه از مهمترین موضوعات است، خاطرنشان کرد: همه مدیران باید بسیجی وار تلاش کنند تا عقب افتادگی‌ها جبران شود. وی با بیان اینکه شهرستان فردیس نیازمند عزم جدی مدیران کل ادارات در استان است که نسبت به دستگاه‌های اجرایی خود در شهرستان اهتمام داشته باشند، گفت: به گفته آقای فرماندار ۸۰ درصد ادارات فردیس استیجاری هستند که این آماری بسیار بد است. مدیرکل بازرسی استان البرز با اشاره به ارائه گزارش از سوی مدیران شهرستان در این جلسه، افزود: امیدواریم پس از بررسی، پیگیری و اقدامات لازم، شاهد رفع مشکلات باشیم. وی همچنین با بیان اینکه شهرداری در چارچوب آئین نامه‌ها و قانون می‌تواند اقدام کند، عنوان کرد: اینکه اجاره ساختمان دستگاه‌های دولتی توسط شهرداری پرداخت شود، قانونی نیست. شهرداری تنها می‌تواند مساعدتی آن‌هم به طور موقت در این حوزه‌ها داشته باشد. فراهانی با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی باید متولی اول صاحب مکان شده ادارات باشد، تصریح کرد: برخی ادارات نمودار سازمانی کاملی ندارند هر اداره باید امکاناتی در شهرستان داشته باشد تا جوابگوی مردم باشد. امروز رفع مشکلات مردم جزو واجبات است. وی با بیان اینکه فردیس مظلوم‌ترین شهرستان در کشور است، عنوان کرد: این شهرستان دچار مشکلات اساسی است. بودجه استان محدود است و مشکل اصلی ما این است که از اول بودجه استان را کوچک دیدند. احیای زیرساخت‌ها لازمه تحول در فردیس است.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای پرتال خبری شهرداری فردیس محفوظ می باشد.